29.9.2019 - STŽ - Ondřejov - klasika | ||
Kategorie: H14 4.80 km, 125 m, 13 kontrol | ||
1. | Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha | 34:41 |
2. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 36:15 + 1:34 |
3. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 37:27 + 2:46 |
4. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 37:46 + 3:05 |
5. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 37:52 + 3:11 |
6. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 38:04 + 3:23 |
7. | Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka | 39:30 + 4:49 |
8. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 41:17 + 6:36 |
9. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 41:40 + 6:59 |
10. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 41:52 + 7:11 |
11. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 44:01 + 9:20 |
12. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 44:26 + 9:45 |
13. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 45:47 + 11:06 |
14. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 47:51 + 13:10 |
15. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 47:53 + 13:12 |
16. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 47:57 + 13:16 |
17. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 51:10 + 16:29 |
18. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 51:46 + 17:05 |
19. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 52:47 + 18:06 |
20. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 55:19 + 20:38 |
21. | Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš | 55:27 + 20:46 |
22. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 55:45 + 21:04 |
23. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 58:01 + 23:20 |
24. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 58:37 + 23:56 |
25. | Halač Viktor 0020004 Outdoor PRG | 60:10 + 25:29 |
26. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 60:58 + 26:17 |
27. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 61:58 + 27:17 |
28. | Lukeš František 0020005 Outdoor PRG | 64:18 + 29:37 |
29. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 65:43 + 31:02 |
30. | Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga | 70:00 + 35:19 |
31. | Meier David VSP0606 USK Praha | 71:55 + 37:14 |
32. | Dlask Kašpar DKP0603 Oddíl OB Kotlářka | 75:29 + 40:48 |
33. | Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole | 76:11 + 41:30 |
34. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 81:33 + 46:52 |
35. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 82:39 + 47:58 |
36. | Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka | 83:16 + 48:35 |
37. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 85:19 + 50:38 |
38. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 96:50 + 62:09 |
39. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 104:25 + 69:44 |
40. | Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš | 104:51 + 70:10 |
41. | Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole | 111:40 + 76:59 |
Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |